Dárkový poukaz na vytvoření osobního 

horoskopu v podobě psané brožurky,


dárkový poukaz na telefonní konzultaci,


dárkový poukaz na osobní konzultaci.


nebo objednejte a darujte již vypracovaný

horoskop - brožurku, viz. ukázka vpravo.


Horoskop mohu dodat 

namluvený také na CD nosiči.


Konkrétní typ horoskopu vyberete v nabídce níže, případně mi klidně zavolejte a já Vám vše vysvětlím.

Nabídka služeb

- osobní konzultace v Praze nebo v Hartmanicích na Šumavě (okres Sušice)

- nebo telefonní konzultace na AstroTelefonu: 

- vypracování horoskopu písemnou formou - brožurka 

Dárkové poukazy, dárková brožurka


Astrologické konzultace:


Osobní horoskop 

Jedná se o možnost poznat své intelektové a duchovní sklony, pracovní a kariérní schopnosti, talenty, způsob komunikace, temperament v lásce, rovněž přednosti a slabiny těla. Horoskop narození prozrazuje, jaký typ partnerů přitahujete a zda vytváříte spíše napěťové nebo souladné mezilidské vztahy. Na jeho základě lze pojmenovat klíčový životní směr.


Horoskop partnerský

Povaha člověka se vyhraňuje ve vztahu k druhým. Při výkladu zjišťuji slučitelné a problémové oblasti dvou partnerů, ale také rodiče a dítěte nebo pracovních kolegů. Podstatou sezení zůstává základní poznání Vašeho osobního horoskopu. Pokud jsou partneři naladěni na podobnou vlnu, hledáme způsob jak zjemnit některé třecí plochy.

 

Horoskop prognostický dlouhodobý 

Horoskop nabízí výčet příznivých období v budoucnosti, která lze využít pro hladší postup v kariéře, studiu nebo pro nalezení harmonie s partnerem. Časově vymezím také náročné životní zkoušky a vysvětlím jejich hlubší význam. Podrobně předpovídám 3 roky do budoucnosti, při delších vyhlídkách např. 30-ti let zdůrazním nejvýznamnější životní etapy. 


Horoskop prognostický jednorázový 

Klient získá ideální termín pro jednorázový úkon. Vhodné například při výběru data svatby, zahájení soudní rozepře, při podpisu klíčových obchodních dokumentů nebo zvolení termínu zdravotní operace. Podnikatelé se dozví, kdy výhodně investovat, založit firmu či položit základní kámen nové stavbě.


Horoskop ženský 

Žena obdrží výpočet plodných dnů, které jsou nejpříznivější pro početí. Osvědčila se mi metoda slovenského lékaře Eugena Jonáše v kombinaci s tradičními astrologickými postupy. Je dobré znát přesné datum a hodinu narození partnera pro zjištění vzájemné sexuální kompatibility.Ukázkový horoskop  ke stažení


Leták s nabídkou horoskopů ke stažení ZDE


                                                                 ***