Telefonická astrologická konzultace

- 780 Kč/ 1h


Osobní konzultace Vašeho horoskopu

- 980 Kč/ 1h 

Klient po skončení sezení obdrží zákres s vypočítaným horoskopem


Písemné vypracování horoskopu osobního či partnerského

- 1180 Kč

Klient obdrží dárkovou brožurku obsahující zákres planet v horoskopu a cca 3 - 5 stran textu. (Nejedná se o automatem “vyjeté” konstelace, kdy klient obdrží i 20 stran protichůdných popisů všech možných konstelací). Práce astrologa spočívá zejména ve vyhodnocení klíčových konstelací, jednak kombinačními schopnostmi naučenými z knih, přednášek, kurzů apod., ale zejména zkušenostmi, které lze nabýt jen vyhodnocením a zpětnou vazbou stovky horoskopů.


Osobní konzultace partnerského horoskopu 

- 1180 Kč/ 2 h 

Klient obdrží zákres s vypočítanými dvěma horoskopy


Zaslání nahrávky s namluveným horoskopem

- 980 Kč + poštovné

Klient obdrží CD a zákres s vypočítaným horoskopem


Osobní konzultace horoskopu prognostického dlouhodobého

- 1180 Kč/1h

Klient obdrží seznam termínů, kdy jeho horoskop zasáhnou přecházející planety, jejichž působnost na člověka je obvykle rasantní. 


Osobní konzultace horoskopu jednorázového

- 1180 Kč/ 1h

Klient získá ideální termín pro jednorázový úkon.


Osobní konzultace horoskopu ženského

- 980 Kč/ 1h

Výpočet plodných dnů.


Cena platí pro vypracování jednoho horoskopu

Každý další horoskop + 400 Kč


Ceny si pro klienty zatím mohu dovolit cca poloviční, než je současný standard na astrologickém trhu. A to z následovných důvodů - nemusím a nechci živit žádného zprostředkovatele ani parazitní reklamní společnost. Nezakládám si na vozovém parku, adrese na Praze 1 a podobných designových ptákovinách. Nově již neplatím za pronájem astrologické provozovny - funguji ve vlastní prostoře. 


Nesdílím módu astrologů ekonomů, jež za Vaše peníze co chvíli křižují odvrácenou stranu zeměkoule. Lidskou nevědomost se snažím umenšovat, nikoliv využívat. A tento stav bych ráda pro zákazníky zachovala i nadále :-). 


Standardní cena za vypracování osobního horoskopu se v ČR pohybuje od 1000 Kč a výše. Vysoká cena má prý tápajícího přesvědčit o profesionální službě. Za tuto sumu obvykle obdržíte tolik konstelací, že si v nich blaženě najdete, co se vám líbí. 


Přední astrologové Vám horoskop odmítnou sepsat, je to hodně práce za málo muziky. Mají svou klientelu z plodné esoterické doby 90 let. Zbylí horoskopáři Vám dodají sjetinu z astrologického automatu a budou Vám tvrdit, jak je horoskop šitý na míru právě Vám a jak na něm tři dny dřeli.


Závěrem znovu vyzdvihnu v čem leží těžiště práce astrologa. Jde o roztřídění podstatných konstelací od nepodstatných. Pokud vidíte v zákresu svého horoskopu hustou motanici čar, vezměte nohy na ramena a zejména rozum do hrsti. 


To udělejte také, jestliže Váš hvězdopravec mluví v květnatých abstraktních pojmech a Vy nerozumíte zhola nic. Nebo naopak využívá holé věty, oslovuje Vás Zlatíčko a zabývá se predikcí denních či týdenních horoskopů pro Berany (apod.).


První fáze hvězdopravcovy práce je stoprocentní zvládnutí knižních definic jednotlivých konstelací - to si osvojí cvičená opice přečtením jedné kvalitní astrologické učebnice. 


Ve fázi druhé je již třeba využívat vlastní schopnost analyticky myslet - astrolog pracuje s potvrzenými jevy z nastudovaných “živých horoskopů”. Zde je naprosto nezbytná mnohaletá praxe. 


I v takové oblasti jakou je astrologie může fungovat jasnost. Astrologa se na jakýkoliv Vám neznámý jev ptejte třeba pětkrát, až vše sami pochopíte.


Pokud tak neučiníte, budete docházet na jedno sezení za druhým a brzy si vytvoříte na svém terapeutovi, astrologovi či psychologovi parádní závislost. Tím se role otočí a přínosem jste rázem Vy pro něj. 


Přeci jen myslím, že cílem astrologa má být klient obohacený poznáním svého osobního horoskopu. A radost z poznávání pak satisfakcí pro obě strany.


                                                                   ***